lvruenno

Guļbūves

Mūsu pamatdarbība ir guLbūvju māju, vasarnIcu un pirtu izgatavošana. Būtībā izmantojas latviešu priedes. Pēc klientā vēlšānās baļķu diametrs vār būt no 18cm līdz 30cm.

Izgatavošana sastav no diviem etāpiem:

1. Patā karkassā izgatavošana. Ieskaitās ārēju un iekšēju sienu izgatavošana, logu un durvju caurumu izgriešana, grīdas siju un kopņu sistēmas instalēšana, baļķu apstrāde ar vienu atiseptisku slāni, transportēšana uz vietu un instalēšana.

2. Dekorāciju izgatavošana un instalēšna: jumts, ārējas un iekšējas durvis, koku logi, grīda, griesti, kāpnes, stāva, griestu, jumta sildīšana.

Mēs darām ne tikai klienta individuālus pasūtījumus, bet arī savus projektus, ņemot vērā dabas iezīmes.

Koks ir stiprs un drošs. Daudz gadu mājā stāves bez nekādam problēmam, jā tā ir labi uzcelta. Mēs izmantojam modernus iespējus kokā apstrādē lai koks nokalpos reizēs īlgāk. Ugunsdrošību garantējam ar nekaitīgam ugunsdrošību piesūcināšanu.

Koks ir universāls matēriāls buvēšanai, kas patiešām veido modernu, konfortablu un ekoloģiski tīru dzivokļi. Koku sienās "uzkrāta" siltumu, lēni un vienlīdzīgi to atdev mājai.

Koku māja nesa meža enerģiju un patīks acīm. Zīmējuma skaistums un koku smarža labi ietekmē uz jūsu psihisko stāvokli, mierinā nerva sistēmu un veicina ķermeņa pilnu atpūtu. Kā dzīvs organisms, koks "elpo" un satur siltumu, tāpēc vasarā Jums būs vēss un ziema būs mājīgi, pat ļoti salos vakaros.