lvruenno

Par mums

Ja Jūs būvējat vai pārbūvējat māju vai vasarnīcu, nodarbojaties ar dzīvokļu vai biroju iekartošanu, mēs esam gatavi Jums palīdzēt.

Mēs kompānijā "ARIELLA" profesionāli un kvalitatīvi ražojam kāpnes, logi, durvis, mēbeles, koka mājas pēc individuāla pasūtījuma, kā arī nodarbojāmies ar sienu, logu un radiatoru apdari ar koka paneļiem, kā arī ar citiem dizaina elementiem (aplodes, grīdlīstes, kokgriezumi).

Mēs kvalitatīvi montējam mūsu produkciju gan Latvijā, gan ārzemēs (Lielbritānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Vācijā).

"ARIELLA" ražo kāpnes jau 13 gadus, un var izgatavot jebkādas sarežģītības kāpnes, sākot no taisnām kāpnēm līdz izliektām kāpnēm, gan pilnīgi koka, gan izmantojot metāla, stikla, betona elementi.

"ARIELLA" izgatavo dažādu modefikāciju koka logus ar stikla paketēm, piemēram, Eiropas vai angļu stilā.

Pēc individuāla pasūtījuma paši izgatavojam koka un finierētas iekš- un ārdurvis, kā arī piedāvājam Ukraiņu un Baltkrievju ražotas gatavu durvju varianti no lamināta, PVC un koka.

Izgatavojam arī korpusa un mikstas mēbeles, piemēram, virtuves mēbeles, guļamistabas komplekti un iebūjamās skapji, galdi, datorgaldi, divāni, krāsli, pufi, izmantojot laminātu, MDF, finiera vērtīgo sugu koksnes un dažāda veida stiklu.

Vēl viens "ARIELLAS" darbības veids ir guļbaļķu māju, pirtis un vasarnīcu ražošana, izmantojam gan ar rokām apstrādātie apaļkoka baļķi, tā arī virpotie. Taisam uz “krievu” un “norvēģu” paku, izmantojot gan jaunākās tehnoloģijas (piemēram, kokmateriālu žāvēšana), gan saglabājam senatnes tradīcijas un noteikumi.